بررسی کامپکت توکار ایلیااستیل مدل IM 114

کامپکت IM 114  ایلیااستیل

فر مایکروویو کامپکت IM 114  جدیدترین محصولی که ایلیااستیل به بازار معرفی کرده است  یه محصول همه کاره با قابلیت های مایکروویو ، گریل و کانوکشن است . فر مایکروویو کامپکت ایلیااستیل از نظر ظاهری و کیفیت ساخت با برترین های بازار اروپایی رقابت می کند . و در عین حال قیمت مقرون به صرفه تر این محصول تولید شده در داخل کشور نصب به نمونه های خارجی خود باعث شده تا IM 114   از رقبای خود پیشی بگیرد . با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا به بررسی تخصصی فر مایکروویو کامپکت ایلیا استیل بپردازیم .

 

وِیژگی ظاهری و نمای کلی محصول

کامپکت IM114  ایلیااستیل به صورت توکار نصب می شود بنابراین اولین چیزی که به نظر میرسد ظاهر مدرن فرو رفته در کابینت این محصول است و شما در نمای روبه رو پانل لمسی و درب این دستگاه را می بینید که از ترکیب شیشه مشکی و استیل ساخته شده و با اضافه شدن دستگیره استیل به درب دستگاه زیبای محصول دوچندان شده . از آنجایی که این محصول توکار به حساب می‌آید شما می‌توانید محفظه‌ای را در آشپزخانه خود تعبیه کرده که بتوانید این دستگاه را درون آن قرار دهید.

ابعاد کامپکت IM114  به ترتیب برابراست با 59.5 × 45.4 × 56.8   سانتیمتر با ظرفیت 50 لیتر فضای مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد تا انواع غذاهای دلخواه خود را در آن طبخ کنید .

تکنولوژی و کارایی

این محصول علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و مدرن از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای نیز برخوردار است. از برترین ویژگی‌هایی که توجه بسیاری را در درجه اول به خود جلب می‌کند وجود ۱3 برنامه پخت اتومات ،و همچنین  پخت ترکیبی برای پخت مطلوب و راحت‌تر غذاهاست. علاوه بر این ۱3 برنامه پیش فرض شما می‌توانید از روش های گرمایشی دلخواه با کیفیت‌های متفاوت برای پخت غذای خود برخوردار باشید که در شرایط مختلف با توجه به نیاز خود هر یک از این ویژگی‌ها را که بخواهید می‌توانید تنظیم کنید‌.

که اگر بخواهیم این روش های گرمایشی را برای شما نام ببریم، شامل تنظیمات از پیش گرم کردن؛ گریل کامل و هوای داغ یکنواخت است. ویژگی آخر روش‌های گرمایشی یعنی هوای داغ یکنواخت به این معنا است که اگر بخواهید مرغ یا موادی مانند این نوع از مواد غذایی را درون این سری از دستگاه‌های فر مایکروویو توکار برند ایلیااستیل بپزید، گرما و حرارت به صورت یکنواخت  و از تمام جهت به مواد خوراکی شما زده می‌شود. محصول نهایی که به شما ارائه می‌دهد کاملا برشته، پخته شده، نرم و لطیف خواهد بود. این توانایی  به کمک فن کانوکشن تعبیه شده در کامپکت im 114 به وجود می آید. و شما را قادر می سازد تا یه صورت یکنواخت حرارت را به تمامی نقاط مواد غذایی خود برسانید .

نمایشگر دیجیتال

از دیگر ویژگی‌های این مدل از انواع کامپکت های ایلیااستیل ، وجود صفحه نمایشگر دیجیتالی است که می‌توانید از دما دستگاه و شرایط مواد غذایی خود آگاهی پیدا کنید. از جمله ویژگی‌هایی که به شما ارائه می‌دهد شامل درجه حرارت، مدت زمان پخت، ویژگی‌های پخت‌های متفاوت و دیگر موارد است که می‌توانید پس از تأیید برنامه مشخص پخت را روی این صفحه دیجیتالی مشاهده کنید.

قفل کودک

بسیاری از والدین دارای فرزند نگران این هستند که کودکان خود بتوانند درب‌های دستگاه‌های فر و گازی را باز کنند. از آنجایی که فر مایکروویو توکار ایلیااستیل مدل im 114 دارای برنامه قفل کودک است دیگر نگران این موضوع نخواهید بود و با خیال راحت غذای خود را در این دستگاه گذاشته و سپس به انجام بقیه کارهای خود برسید. بعد از تایید برنامه‌های پخت و شروع به انجام فعالیت این دستگاه می توانید بافعال کردن قفل کودک دستگاه را برای فرزندان خود ایمن کنید ودیگر جای نگرانی در مورد باز کردن درب این محصول را نخواهید داشت.

پانل لمسی

از دیگر ویژگی های مدرن کامپکت توکار ایلیااستیل استفاده از کلید های لمسی برای تنظیم انواع عملکرد های اضافی دستگاه استفاده شده است . که شما با یک نگاه کلی می توانید به ترتیب کلید های پاور یا کنسل ، کلید اشعه مایکروویو ، کلید تایمر و فقل کودک ، کلید پیش تنظیم ، کلید پیش گرمایش و کلید پارامتر ، همچنین کلیید های بخش کنترل محوری و منو خودکار ، کلید ساعت و دما ، وزن ، لامپ ، شروع و توقف را ببینید .

تنظیم پارامتر

لوازم جانبی :

توری گریل:

برای گریل کردن استیک، سوسیس و تست کردن نان

سینی شیرینی پزی :

به دلایل امنیتی، سینی شیرینی پزی باید در داخل نگه دارنده ای که به طور مستقیم در پایین برد گودی است، قرار بگیرد.

سینی پخت و پز لعابی:

برای پخت کیک رول و برشته کردن مرغ کامل

  • هنگام پخت با عملکرد مایکروویو، استفاده از سینی لعابی ممنوع است.
سینی پخت و پز شیشه ای:
  • هنگام پخت با عملکرد مایکروویو، لطفاً از سینی شیشه ای استفاده کنید.
  • برای مایعات جاذب، مانند آب و روغن در زمان پخت غذا، استفاده شده است.
  • به منظور تضمین بهترین اثر پخت، سینی شیشه ای باید در پایین آویز جانبی قرار گیرد، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است. سینی شیشه ای باید در راستای پایین ترین ریل های هادی آویز جانبی در مکان خود هل داده شود.

محفظه تمام استیل

یکی دیگر از ویژگیهای  این محصول وجود محفظه تمام استیل دستگاه است. در بسیار شرایط برای همه ما اتفاق افتاده است که پس از پختن غذاهای چرب مانند مرغ‌ یا ماهی و غذاهای غیره چربی دستگاه فر و مایکروویو ما به واسطه پختن این غذا‌ها کثیف شده‌اند و باید مدتی را صرف تمیز کردن فضای داخلی محصولات کنید. اما همانطور که اشاره کرده‌ایم با داشتن کامپکت  توکار ایلیااستیل مدل IM 114 با داشتن ویژگی محفظه تمام استیل دیگر نگران این موضوع نخواهید بود و این دستگاه به راحتی تمیز می‌شود

 

برای مشاهده صفحه اصلی این محصول  در سایت ایلیااستیل کلیک  کنید.

مشاهده سایر محصولات ایلیااستیل

سینک ظرفشویی ایلیااستیل

اجاق گاز صفحه ای ایلیااستیل

هود آشپزخانه ایلیااستیل

فر توکار ایلیااستیل

مایکروویو ایلیااستیل

سایر مطالب

ایلیااستیل

لوازم خانگی ایلیااستیل


×

صدای مشتری

نظرات پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید .

Iliasteel-logo-svg