رو نمایی از تولیدات جدید ایلیااستیل در نمایشگاه صنعت ساختمان

رو نمایی از تولیدات جدید ایلیااستیل در نمایشگاه صنعت ساختمان  1398 

شرکت ایلیااستیل در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران که در مکان دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگذاری است از جدید ترین تویدات  خود رو نمایی کرد .

که در میان آنها هود جزیره ایلیااستیل ، گاز های استیل و شیشه ای و سینک های متنوع و زیبا به چشم میخورد . 

ایلیااستیل از همه شما عزیزان دعوت میکند تا از این محصولات  زیبا ، مدرن و متنوع دیدن فرمایید . 

نمایشگاه بین المللی تهران ، سالن میلاد ( سالن 31B ) غرفه ایلیا استیل 

ایلیااستیل در دل خانه تو 

اینستاگرام : 

https://www.instagram.com/iliasteel/

 

خدمات پس از فروش

 

ايليا استيل ضمن تشکر و قدرداني از انتخاب شما، افتخار دارد که در طول مدت استفاده از محصولات ايليا استيل همراه شما باشد.خدمات پس از فروش در راستاي خط مشي سازمان مبني بر رضايتمندي مشتريان به عنوان حامي و نماينده شما مصرف کننده گرامي در شرکت استقرار يافته است و در راستاي بهبود مديريت ارتباط با مشتري در جهت بهبود تعامل ميان مشتريان و شرکت در جهت تسهيل ارائه خدمت و دريافت شکايات، انتقادات و پيشنهادات سازنده اقدام به پايه گذاري خدمات بر مبناي مرکز تماس، جهت ثبت و پيگيري تمامي تماسهاي مشتريان در سراسر ايران نموده است ... ادامه مطلب

درباره ایلیا استیل

 

شرکت فردوس کاران امید ( ایلیا استیل ) با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید لوازم خانگی استیل و همچنین واردات و فروش ورقهای استنلس استیل با عنایت خداوند و همت مسئولین کارآمد طی سالیان اخیر تلاش خود را به منظور احداث کارخانه تولید سینک ظرفشوئی ، اجاق گازهای توکار و هود آشپزخانه به کار گرفت و با بهره مندي از پشتوانه تجربه چندین ساله و دانش فنی پيشرفته، موفق به راه اندازی مجهزترین کارخانه... ادامه مطلب

چشم انداز

طراحی محصولات نوآورانه و ارائه خدمات متمایز.هدف

ما در خانواده ایلیااستیل با فعالیت در صنعت لوازم خانگی بر آنیم با رویکردی توسعه محور در طراحی خلاقانه محصولات متمایز و منطبق بر نیاز بازار، با استفاده از تکنولوژی و فناوری مبتنی بر دانش روز بر مبنای استانداردهای جهانی پیشگام بوده تا با پوشش کامل بازارهای داخلی و فرا منطقه ای، منافع مشتریان و ذینفعان را محقق سازیم.

خدمات

خدمات پس از فروش ايليااستيل ضمن تشکر و قدرداني از انتخاب شما، افتخار دارد که در طول مدت استفاده از محصولات ايليا استيل همراه شما باشد.