روند استقبال از تجهیزات آشپزخانه گروه صنعتی فردوس کاران امید همچنان ادامه دارد

ایلیا استیل روی ریل توسعه


گروه صنعتی فردوس کاران امید ( ایلیا استیل ) هفته گذشته مورد بازدید دکترسید ابریشمی معاون وزیر و رییس سازمان صنایع کوچک و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی ایران و هیات همراه قرارگرفت . به گزارش خبرنگار دنیای اقتصاد، تولیدات این گروه صنعتی در چند سال گذشته با استقبال فراوان مردم وخریداران روند رو به رشدی را تجربه کرده است، و هم اکنون نام ایلیا استیل در صنعت تجهیزات آشپزخانه و لوازم خانگی کشور بسیار بلند آوازه شده است. این برند خوشنام لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه ، تولید کننده 4 محصول با کیفیت و با استاندارد بالا شامل 4 نوع سینک ظرفشویی(214 مدل سینک فانتزی ، نیمه فانتزی ، کلاسیک و شیشه ای)80 مدل اجاق گاز رومیزی تمام استیل و شیشه ای ،32 مدل هود و 8 مدل فر توکار می باشد .


مدیر عامل گروه صنعتی فردوس کاران امید (ایلیا استیل) آقای علی مالامیری صنعتگر با سابقه کشور در حوزه لوازم خانگی است که تولید سینک ،هود، اجاق و فر را با استعداد ۶۰۰ نفردر این مجموعه تولیدی مدیریت می کند .
حسین مالامیری مدیـر کـارخانـه شهرکـ صنعـتی پرند در بازدید دکتـر سـید ابریشـمی با اشــاره به توانمنـدی بالای ایلیا استیل جهت ارتقا توان رقابتی و افزایش ظرفیت تولید وتامین بخش عمده ای از نیاز بازارهای داخل و خارج کشور، از اجرای طرح توسعه این گروه در مکانی غیر همجوار در شهرک صنعتی پرند خبر داد و یاد آور شد که برای این منظور ماشین آلات جدید و مدرن از خارج خریداری شده و در حال ترخیص و انتقال به شهرک صنعتی پرند می‌باشد .
تامین مواد اولیه و واردات استیل که عمده نیاز گروه صنعتی فردوس کاران امید می باشد همیشه با مشکلاتی روبـروبوده است که بحمداله اکنون با تدابیر و مساعدتهای مسئولین محترم و دست اندرکاران دولت یازدهم این مشکلات تا حد قابل ملاحظه ای مرتفع شده اند.
وی در ادامه افزود; که به حول و قوه الهی این گروه توانسته است برغم همه نارسائیها و مشکلات موجود، در مقاطع مختلف با تمام توان به فعالیت خویش ادامه داده و به نیازهای روز افزون مصرف کنندگان پاسخ دهد و بازارهای هدف جدیدی را نیز نشانه بگیرد. در این راستا برنامه‌های جامع و کاملی را جهت صدور کالا به سایر کشورها در دست تدوین و بررسی دارد.خوشبختانه با توجه به کیفیت بالای محصولات ایلیا استیل و تنوع آنها، این برند با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است و توانسته است سهم بالایی از بازار داخلی را از آن خود کند و از طرفی با عنایت به تقاضاهای متعددی که از جانب کشورهای مختلف بویژه کشورهای همسایه جهت خرید محصولات ایلیا وجود دارد مدیر عامل محترم شرکت مصمم است که صادرات کالا به خارج از کشور را نیـزدر دستور کار خود قراردهد .


دنیای اقتصاد لینک خبر