گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران به گروه صنعتی فردوس کاران امید اهدا شد

ایلیا استیل ومصرف کنندگان دست در دست هم!


روند موفقیت های درخشان گروه صنعتی فردوس کاران امید( ایلیا استیل) در نیمه دوم سال ۱۳۹۲ با دریافت ۳ نشان برجسته شامل لوح واحد نمونه استاندارد، واحد نمونه صنعتی و لوح و تندیس زرین اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران در روزهای پایانی سال تکمیل شد. به گزارش خبرنگار ما، این توفیقات برند تجاری ایلیا استیل که با برنامه ریزی و هدایت مدیران ارشد گروه صنعتی فردوس کاران امید برای توسعه فعالیتها، ارتقاء توان رقابتی و کسب سهم بالاتر در بازار لوازم خانگی کشور حاصل شد، مهر تائیدی بر عملکرد کیفیت و نوآوری گروه با استفاده از آخرین ماشین آلات مدرن با تکنولوژی پیشرفته در این صنعت بود.

روند موفقیت های درخشان گروه صنعتی فردوس کاران امید( ایلیا استیل) در نیمه دوم سال 1392 با دریافت 3 نشان برجسته شامل لوح واحد نمونه استاندارد، واحد نمونه صنعتی و لوح و تندیس زرین اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران در روزهای پایانی سال تکمیل شد. به گزارش خبرنگار ما، این توفیقات برند تجاری ایلیا استیل که با برنامه ریزی و هدایت مدیران ارشد گروه صنعتی فردوس کاران امید برای توسعه فعالیتها، ارتقاء توان رقابتی و کسب سهم بالاتر در بازار لوازم خانگی کشور حاصل شد، مهر تائیدی بر عملکرد کیفیت و نوآوری گروه با استفاده از آخرین ماشین آلات مدرن با تکنولوژی پیشرفته در این صنعت بود.
مهندس مالامیری مدیرعامل ایلیا استیل طی گفت و گویی، با برشمردن طرح های در دست اقدام و جدید گروه، سال ۹۳ را سکوی پرتاب این برند به بازارهای برون مرزی و هدف دانست و اظهار امیدواری کرد که توانمندی گروه و تولید و عرضه محصولات و ملزومات باکیفیت و استاندارد آشپزخانه ایلیا استیل در سال آینده، همچنان روند رو به رشد خود را ادامه داده و بازارهای بیشتری را برای این برند ایجاد کند.
تاسیسات تولیدی گروه صنعتی فردوس کاران امید(ایلیا استیل) در زمینی به مساحت 2 هکتار و فضای مسقف بالغ بر 12 هزار مترمربع و حدود 400 نفر نیرو در شهرک صنعتی پرند واقع است که در این تاسیسات مجهزترین محصولات شامل تولید انواع سینک ظرفشویی، اجاق گاز، هود و فر توکار با طراحی و بکارگیری آخرین استانداردهای ملی ایران، استفاده از تکنولوژی و گواهینامه CE اروپا و گواهینامه استاندارد 10002,ISO9001 , در کیفیت مدیریت تولید و عرضه می شود.
به گفته مالامیری محصولات ایلیا استیل هم اکنون با بهترین مواد اولیه کشور ایتالیا روانه بازارهای داخل و خارج می شود و در نظر داریم با توجه به استقبال روز افزون از این برند اقدام به توسعه فعالیتها کرده و پاسخگوی نیاز هموطنان عزیز و متقاضیان خارجی شویم که با کمک و حمایت متولیان صنعت کشور این اهداف محقق خواهد شد.
گفتنی است در همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران در تاریخ25/12/92 از این برند به طور شایسته تجلیل و تقدیر شد .


لینک خبر دنیای اقتصاد